بنظر شما برای خرید گوشی موبایل کدام فروشگاه اینترنتی بهتره ؟ آیا خرید از یه فروشگاه تخصصی رو می پسندید یا فروشگاهی که همه جور جنسی داره؟ نظر شما چیه؟

زمانی که میخواستم برای خرید یه گوشی موبایل اقدام کنم ، مهمترین چیزی من رو اذیت کرد ، انتخاب گوشی نبود. من میدونستم چه گوشی میخوام و اون رو با عشق انتخاب کرده بود. اما بازار بسته بود و من لازم بود گوشی عزیزم رو که قول داده بودم به عنوان عیدی برای خودم بخرم ، از یه فروشگاه اینترنتی بخرم. خب باید از کجا شروع می کردم. از انتخاب یه فروشگاه اینترنتی. 

خدا رو شکر اینقدر شجاع هستم که فقط به حرف این و اون استناد نکنم و خودم برم بهترین رو انتخاب کنم. از هرکی می پرسیدم فقط می گفتند دیجی کالا. آخه مگه دیجی چی داره. درسته فروشگاه قویه ولی من تو این چند سال هیچ نوآوری ازش ندیدم. واسه همین ترجیح دادم فروشگاه های تخصصی موبایل رو پیدا کنم. 

میدونین جالبیش چی بود. من دنبال فروشگاهی بودم که مثل بوتیک های داخل بازار ، وقتی واردش میشی اینقدر همه چیز مرتب و زیبا چیده شده که دلت نیاد بیای بیرون. از سایت های شلوغ پلوغ اصلا خوشم نمی اود. واقعا انتخاب سختی بود. 

آخرش چی شد

خخ بعد از اونهمه گشتن بالاخره یه لیست پیدا کردم از سایت های معتبر خرید گوشی. موبایل دات آی آر ، موبوتل ، دیجیدو ، تکنولایف ، سایمون دیجیتال ، هاکان موبایل و . جالبه همه میگفتن فروشگاه تخصصی موبایل هستند. تازه ایما و ترب هم بماند که کلی ادعا تو هر حوزه دارن. خوبی این دو فروشگاه این بود که قیمت همه فروشگاه ها رو بهم دادن و تونستم راحت مقایسه کنم. دیدم اغلب این فروشگاه ها در کنار گوشی موبایل ، چیزای دیگه ای هم دارند. یکیشون دیدم حتی لوازم آرایشی بهداشتی رو کنار گوشی میفروخت . خب واسه ما دخترا بد هم نیست میریم گوشی می خریم ، فروشنده لوازم آرایشی بهداشتی هم داره. دمش گرم تازه کنار گوشیم یه رژ لب قرمزم می گیرم. 

اینو گفتم که بدونین تخصصی یعنی چی. نمیدونم ملت تخصصی رو چی معنی می کنند. سایمون یه فروشگاه عالی بود. اطلاعاتش جامع و کامل بود . اما من دنبال اطلاعات نبود چون خودم استاد گوشی ام. من دنبال این بودم که بتونم از یه سایت شیک ، با یه قیمت مناسب گوشی بخرم و خیالم راحت باشه سرم کلاه نرفته. من میخواستم هانر 9 ایکس بخرم ، ولی وقتی میرفتم داخل فروشگاه ها هر کدوم کلی محصول دیگه داشتن. دیگه مخم داشت سوت می کشید.

یه مشاور عالی

از شما چه پنهون من که با نیت هانر 9 ایکس اومده بودم ، الان عاشق میان رده های سامسونگ و شیائومی شده بودم. من کلی ادعا داشتم که خودم متخصص گوشی هام. میگن از هر کی انتقاد کنی خودتم سرت میاد. خلاصه یه سر زدم به فروشگاه هاکان موبایل. اینقدر از رنگ بندی سایتشون و یک دست بودنش کیف کردم که کل محصولاتشون رو نگاه کردم. از هر کی می پرسیدم میگفتن این فروشگاه جدیه قابل اعتماد نیست ولش کن. تا اینکه زنگ زدم به مشاورشون. یه اقای فوق العاده مهربون بود. دمش گرم واقعا. کلی من رو راهنمایی کرد ، قیمت روز رو بهم گفت، بهم گفت چطور خرید کنم و با دلسوزی و متانت اطلاعاتی که میخواستم رو صادقانه در اختیار گذاشت. خدا ازش راض باشه. این بود که من بوتیک اینترنتی خوشگل خودم رو پیدا کردم. من گوشی هانر 9 ایکس خودم رو خریدم. و الان بشدت ازش راضیم.

حرف آخر

برای خرید اینترنتی هم لازمه که حس خوبی داشته باشی ، درست مثل حسی که تو خرید از بازار می گیری. این فروشگاه تا همیشه تو ذهن من میمونه. رنگ بنفشی که تو همه جای سایت به چشم می خورد. واقعا خوشم اومد. ممنونم هاکان موبایل. راستی آدرسش رو براتون میذارم. به یقین شما هم خوشتون میاد.

hakanmobile.com

منبع مطلب : http://gheymatyab.blogfa.com/

خرید نو

دسته ی ایونت های ۱ دلاری لوردز موبایل

پوینت فیفا موبایل با قیمت ارزان، ۱۵۰ پوینت فیفا موبایل

خرید طلا در بازی موبایل استریک با پایین ترین قیمت

دسته‌ی ایونت‌های ۵۰ دلاری لوردز موبایل را از کجا بگیریم؟

رازهای شگفت انگیز بازی فیفا موبایل

بررسی محبوبیت بازی‌های موبایلی در میان کاربران ایرانی

بهترین بازی آنلاین موبایل کدام است؟

رو ,، ,فروشگاه ,گوشی ,یه ,موبایل ,یه فروشگاه ,گوشی موبایل ,فروشگاه اینترنتی ,برای خرید ,هاکان موبایل ,لوازم آرایشی بهداشتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

باتر بازار turkseda شنگول آباد وبلاگ کتابخانه فردوسی آبباریک همه با هم بدانیم جهت مشاوره در خرید و ساخت هرگونه کوادکوپتر با شماره: 09032523988 تماس بگیرید. بهترين وبلاگ سبک زندگي آخرین اخبار دنیای موبایل و تبلت عرقیات 123963 Tesla
دزدگ